Kvalitní stínící technika

Nabízíme realizaci stínící techniky - žaluzie, rolety, markýzy ale také sítě proti hmyzu

Látkové roletky a žaluzie

Textilní roletky jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem. Široká nabídka typů textilních roletek, odstínů a druhů látek umožňuje sladit volbu intenzity zastínění a komplexního barevného řešení interiéru.

Látkové roletky den a noc

Textilní roletky den a noc jsou první roletky, které nabízí plynulou regulaci světla. Střídají dva horizontální pruhy průhledné a neprůhledné látky. Tyto pruhy umožňují při stahování a vytahování roletky různý poměr překrývání a tím i různou absorpci světla pronikajícího do místnosti. Textilní roletky den a noc spojují dohromady funkčnost žaluzií a dekorativnost látkových roletek.

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie jsou elegantním a moderním doplňkem současných interiérů, který umožňuje plnohodnotně nahradit záclony nebo závěsy. Díky široké nabídce materiálů a barevných odstínů vkusně a moderně sladíte vaši kancelář i domov. Lamely díky antistatické úpravě a barevné a tvarové stálosti vyžadují minimální nároky na údržbu. Mezi přednosti vertikální žaluzie patří schopnost zaclonit velké plochy, přičemž celkový dojem vede k provzdušnění celého prostoru.

Zašlete nám poptávku

Rádi byste i vy měli v domě kvalitní žaluzie, rolety, markýzy nebo sítě proti hmyzu?