Kvalitní stínící technika

Nabízíme realizaci stínící techniky - žaluzie, rolety, markýzy ale také sítě proti hmyzu

Vnitřní žaluzie

Vnitřní žaluzie patří mezi nejpoužívanější varianty vnitřního stínění. Jsou cenově dostupným stíněním pro každého. Interiérové žaluzie nahrazují záclony a závěsy. Vyznačují se dlouhou životností a vyžadují minimální péči.

Hliníkové žaluzie plynule regulují množství světla v interiéru. Chrání před sluncem a pohledy sousedů. Hodí se téměř na jakýkoli typ okna. Žaluzie můžete vybírat z množství barev nebo v imitaci dřeva. Sladíte je tak s doplňky v místnosti, barvou plastových nebo dřevěných oken.

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie jsou elegantním a moderním doplňkem současných interiérů, který umožňuje plnohodnotně nahradit záclony nebo závěsy. Díky široké nabídce materiálů a barevných odstínů vkusně a moderně sladíte vaši kancelář i domov. Lamely díky antistatické úpravě a barevné a tvarové stálosti vyžadují minimální nároky na údržbu. Mezi přednosti vertikální žaluzie patří schopnost zaclonit velké plochy, přičemž celkový dojem vede k provzdušnění celého prostoru.

Roletky den a noc

Interiérové žaluzie den a noc jsou vhodné do jakékoliv místnosti a to do bytu i do kanceláře. Provedení žaluzií den/noc spočívá v stínícího materiálu na průhledné a neprůhledné pruhy. Vzájemným překrýváním dvou vrstev stínícího materiálu pak dochází k prolínání pruhů a díky tomu můžete snadno plynule regulovat intenzitu světla v místnosti. Žaluzije nabízíme v různých barevných provedeních a stejně tak je na výběr široká paleta materiálů. Díky tomu si vybere opravdu každý.

Zašlete nám poptávku

Rádi byste i vy měli v domě kvalitní žaluzie, rolety, markýzy nebo sítě proti hmyzu?